تبلیغات
مهندســی بــرق - قــدرت - فهرست معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت و زمان مراجعه و مدارك مورد نیاز دكتری 1393


انجـام پـروژه ، پـایـان نـامه کـارشناسـی ، ترجــمه تخصصــی بـــرق

درباره وبلاگ


آرشیو


طبقه بندی


آخرین پست‌ها


پیوندهای روزانه


آمار وبلاگ


قالب وبلاگفهرست معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت و زمان مراجعه و مدارك مورد نیاز دكتری 1393


بدین‌وسیله به اطلاع داوطلبانی كه براساس كارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دكتری «Ph.D» (نیمه‌متمركز) سال 1393 مجاز به انتخاب رشته گردیده و اولویت‌های انتخابی خود را در سایت اطلاع رسانی این سازمان ثبت نموده‌اند، می‌رساند: كارنامه نتیجه انتخاب رشته كه براساس آن معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت...

برای شركت در مرحله بررسی سوابق علمی، آموزشی وپژوهشی (مصاحبه) آزمون مذكور مشخص می‌باشد بر روی ‌سایت اطلاع‌رسانی این سازمان قرار دارد. لذا از آن‌دسته از داوطلبانی كه در یك و یا چند كد رشته محل تحصیلی (حداكثر 5 كدرشته‌محل) از رشته امتحانی ذیربط در ردیف معرفی‌‌شدگان چند برابر ظرفیت  قرار گرفته‌اند، دعوت می‌نماید با توجه به نكات زیر و مطابق برنامه زمانی مشخص شده مربوط به هر كدرشته محل و همچنین جداول مندرج در این اطلاعیه و با در دست داشتن مدارك اعلام شده برای شركت در این مرحله (بررسی سوابق علمی ، آموزشی وپژوهشی) و سایر مراحل پذیرش به نشانی مشخص شده در جداول، به موسسات ذیربط مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه برای شركت در مراحل فوق، به منزله انصراف داوطلب از پذیرش در كدرشته‌محل یا كدرشته‌محلهای انتخابی مربوط تلقی می‌گردد، ضمناً توجه داوطلبان را به موارد ذیل معطوف می‌دارد. 
(1) – داوطلبانی که براساس کارنامه منتشره در سایت این سازمان به عنوان معرفی شده یک یا چند کدرشته محل از رشته امتحانی مربوط مشخص شده اند ، لازم است قبل از مراجعه به محل مصاحبه به وب سایت دانشگاه ذیربط مراجعه و نسبت به پرداخت مبلغ تعیین شده در سایت دانشگاه برای شرکت در مرحله بررسی سوابق علمی ، آموزشی و پژوهشی ( مصاحبه ) اقدام نمایند و اصل فیش واریز شده را به همراه مدارک مورد نیاز به همراه داشته و آنرا هنگام شرکت در مصاحبه به مسوول ذیربط تحویل دهند .
ضمناً هزینه مربوط به این مرحله توسط هیات امناء هر دانشگاه تعیین و در سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد .
(2)- معرفی شدگان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی برای اطلاع بیشتر از شرایط و ضوابط ، روز و ساعت مراجعه و همچنین شماره حساب دانشگاههای مربوط لازم است به وب سایت اطلاع رسانی موسسات مراجعه نمایند .
(3)- به هنگام گزینش نهایی در هر كدرشته محل اعلام شده برای داوطلب در این اطلاعیه، داوطلبانی شركت داده خواهند شد كه نمره مصاحبه آنان توسط موسسه ذیربط به سازمان اعلام گردد و داوطلبانی كه نمره‌ای برای مصاحبه آنان اعلام نشود از پذیرش در كدرشته آن موسسهحذف خواهند شد.
(4)- بدیهی است پس از انقضای مهلت مقرر برای شركت در مرحله بررسی سوابق علمی ، آموزشی و پژوهشی (مصاحبه)، بررسی مدارك و یا هر روش دیگر مطابق آئین‌نامه مربوط، هیچ‌گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد. لذا به داوطلبان اكیداً توصیه می‌شود كه در مهلت مقرر تعیین شده با به همراه داشتن مدارک و مستندات لازم به دانشگاه مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است به مراجعات و یا ارائه مدارک پس از تاریخ مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد .
(5)- آندسته از داوطلبانی كه در مرحله بررسی سوابق علمی ، آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) شركت و پس از گزینش نهایی در ردیف پذیرفته شدگان نهایی دوره دكتری سال 93 (اعم از دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیر انتفاعی و یا پردیس خودگردان) قرار گیرند، مجاز به شركت در آزمون دكتری سال 1394 نخواهند بود.
(6)- به اطلاع كلیه داوطلبان شركت كننده در مرحله بررسی سوابق علمی ، آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) می‌رساند كه پس از اعلام نتایج نهایی ،كارنامه تفصیلی آزمون دكتری سال 1393 در دهه سوم شهریورماه سال جاری بر روی سایت سازمان قرار خواهد گرفت، بدیهی است داوطلبان گرامی چنانچه در خصوص نتایج آزمون هرگونه سوالی داشته باشند پس از دریافت كارنامه تفصیلی می‌توانند منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی الكترونیكی با سازمان مكاتبه نمایند و به مراجعات حضوری و مكاتباتی كه قبل از انتشار كارنامه تفضیلی و به طرق دیگر واصل شود پاسخ داده نخواهد شد.
(7)- داوطلبان معرفی شده در رشته‌های تحصیلی دانشگاه امام صادق(ع)، برای اطلاع از شرایط و ضوابط تحصیل در این دانشگاه، به توضیحات مندرج در صفحه 91 دفترچه راهنمای انتخاب رشته مراجعه نمایند. ارائه گواهی قبولی در آزمون معارف اسلامی كه از سوی این دانشگاه برگزار میشود، برای ورود به مرحله مصاحبه الزامی می‌باشد.
(8)- كلیه داوطلبانی كه اسامی آنها در ردیف معرفی‌شدگان برای انجام مصاحبه در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در این مرحله قرار گرفته می‌بایست به منظور تكمیل فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی با مراجعه به لینك مربوط كه در سایت سازمان قرار دارد حداكثر تا تاریخ 30/2/93ضمن پرداخت مبلغ 212.000 (دویست و دوازده هزار) ریال بصورت اینترنتی، فرم بررسی صلاحیت عمومی را تكمیل و كد پیگیری دریافت دارند. بدیهی است داوطلبانی كه نسبت به تكمیل فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی اقدام ننمایند از گزینش نهایی حذف خواهند شد.
(9)- كارنامه اعلام نتایج گزینش این مرحله از آزمون همزمان با این اطلاعیه بر روی سایت اطلاع رسانی این سازمان قرار دارد كه داوطلبان می‌توانند نسبت به پرینت آن اقدام نمایند.
(10)- وضعیت علمی داوطلبان در كارنامه در كدرشته محلهای معرفی‌شده (حداكثر در 5 كدرشته) و كدرشته‌محلهای قبل از آن مشخص شده است و آن دسته از داوطلبانی كه در كمتر از 5 كدرشته محل معرفی شده‌اند و یا اصلاً در ردیف معرفی‌شدگان قرار نگرفته‌اند وضعیت علمی آنها در كارنامه دركلیه كدرشته‌محل‌های انتخابی منعكس گردیده است.
مدارك مورد نیاز كه می‌بایست معرفی‌شدگان برای انجام مراحل مصاحبه همراه خود داشته باشند.
1- اصل مدرك كارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات .
تبصره - معرفی‌‌شدگانی كه دانشجوی سال آخر دوره كارشناسی‌ارشد و یا دكتری حرفه‌ای بوده و حداكثر تا تاریخ 31/6/93 فارغ‌التحصیل می‌شوند (اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرك مطابق فرم مندرج در صفحه 44 دفترچه راهنمای شركت در آزمون مذكور و فرم مندرج در صفحه 95 دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی).
2- اصل مدرك كارشناسی (لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات.
تبصره 1- آندسته از معرفی شدگانی كه فارغ‌التحصیل دوره كارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرك كارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرك كاردانی را نیز ارائه نمایند. 
تبصره 2 - معرفی‌‌شدگانی كه به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرك یا مدارك‌ مندرج در بندهای 1 و 2 فوق نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرك را به همراه داشته باشند.
4ـ اصل شناسنامه و یا كارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی این سازمان. 
5ـ اصل گواهی مبنی بر اینكه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری بوده كه به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن دسته از معرفی شدگانی كه از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌اند.
6- کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی ، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی.
تذكرات مهم : 
1- به اطلاع آندسته از داوطلبانی که علاقه مندی خود را به بورس اعزام به خارج از كشور درفرم انتخاب رشته محلهای تحصیلی اعلام نموده اند، می رساند كه باتوجه به ظرفیتهای اعلام شده درهركد رشته امتحانی افرادی كه از نظر علمی درردیف 2 برابر ظرفیت قرار گرفته اند دركارنامه اعلام نتایج این مرحله به عنوان معرفی شده بورسیه اعزام به خارج از كشور مشخص شده اند كه هماهنگی لازم جهت انجام مصاحبه و سایر مراحل به طریق مقتضی از طریق اداره کل بورس و اعزام به خارج از كشور سازمان امور دانشجویان با آنها بعمل خواهد آمد لذا از مراجعه حضوری به این سازمان واداره كل مذكور خودداری فرمایند .
2 - نظر به اینكه برخی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی علاوه بر مدارك لازم برای مصاحبه و همچنین در خصوص ساعت و زمان حضور در مصاحبه اطلاع رسانی لازم را در سایت خود مشخص می‌نمایند لذا به داوطلبان گرامی تأكید می‌شود كه به منظور اطلاع از تاریخ، زمان و مدارك مورد نیاز برای شركت در مصاحبه قبل از مراجعه به دانشگاه یاموسسه مربوط به سایت دانشگاهی که قرار است در مصاحبه آن شرکت نمایند، مراجعه کنند .
3- چنانچه داوطلبان درخصوص كارنامه نتایج انتخاب رشته سوالاتی داشته باشند لازم است حداكثر تا تاریخ 31/2/93 منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان تقاضای خود را ارسال نمایند. به تقاضاهایی كه به نحو دیگری و یا بعد از تاریخ فوق ارسال گردد، پاسخ داده نخواهد شد.
4- با توجه به اعلام دفتر گسترش آموزش عالی یا مكاتبات واصله از موسسات آموزش عالی، تغییراتی درظرفیتهای بعضی ازكدرشته‌محلها صورت گرفته است.كه به قرار ذیل می باشد.
 
موارد افزایش و كاهش ظرفیت در اطلاعیه اعلام نتایج چند برابر برای مصاحبه
كدرشته امتحانی عنوان مجموعه امتحانی دوره كد رشته محل نام دانشگاه گرایش شرح
2214 مجموعه شیمی (4) روزانه 2458 صنعتی مالک اشتر شیمی ـ شیمی معدنی كاهش ظرفیت از 2 به 1 نفر
2220 زیست شتاسی (1) پردیس 2529 ارومیه زیست شناسی ـ فیزیولوژی گیاهی افزایش ظرفیت به 7 نفر 
2232 آمار روزانه 2619 رازی ـ کرمانشاه آمار افزایش ظرفیت به 5 نفر
2238 مجموعه فیزیک روزانه 2952 پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای ـ سازمان انرژی اتمی فیزیك افزایش ظرفیت به 5 نفر
2238 مجموعه فیزیک روزانه 2981 تهران فیزیک گرایش هسته‌ای افزایش ظرفیت به 5 نفر
2238 مجموعه فیزیک روزانه 2982 تهران فیزیک گرایش اتمی مولکولی افزایش ظرفیت به 5 نفر
2238 مجموعه فیزیک روزانه 2983 تهران فیزیک گرایش حالت جامد افزایش ظرفیت به 6 نفر
2238 مجموعه فیزیک روزانه 2984 تهران فیزیک  گرایش ذرات بنیادی افزایش ظرفیت به 3 نفر
2238 مجموعه فیزیک روزانه 2985 تهران فیزیک گرایش فیزیک نجومی زمینه گرانش افزایش ظرفیت به 4 نفر
2238 مجموعه فیزیک روزانه 3011 شهید چمران اهواز فیزیک ـ گرایش اتمی‌مولکولی (اپتیک، تجربی، نظری) كاهش ظرفیت از 5 به2 نفر
2238 مجموعه فیزیک روزانه 3012 شهید چمران اهواز فیزیک ـ گرایش حالت جامد زمینه تجربی كاهش ظرفیت از 5 به 4 نفر
2238 مجموعه فیزیک روزانه 3013 شهید چمران اهواز فیزیک ـ گرایش  بنیادی كاهش ظرفیت از 5 به2 نفر
2238 مجموعه فیزیک روزانه 3014 شهید چمران اهواز فیزیک ـ گرایش حالت جامد زمینه نظری كاهش ظرفیت از 5 به 2 نفر
2238 مجموعه فیزیک نوبت دوم 3091 تهران فیزیک  گرایش ذرات بنیادی افزایش ظرفیت به 2نفر
2238 مجموعه فیزیک نوبت دوم 3092 تهران فیزیک گرایش فیزیک نجومی زمینه گرانش افزایش ظرفیت به2نفر
2301 مجموعه مهندسی برق (1) پردیس 3248 ارومیه مهندسی برق گرایش الکترونیک افزایش ظرفیت به 3 نفر 
2302 مجموعه مهندسی برق (2) روزانه 3270 صنعتی مالک اشتر مهندسی برق گرایش مخابرات (میدان) كاهش ظرفیت از 4 به3 نفر
2303 مجموعه مهندسی برق (3) روزانه 3301 صنعتی مالک اشتر مهندسی برق گرایش مخابرات (سیستم) كاهش ظرفیت از 4 به3 نفر
2307 مجموعه مهندسی عمران (1) پردیس 3463 ارومیه مهندسی عمران گرایش سازه افزایش ظرفیت به 4 نفر 
2349 مهندسی پزشکی (3) روزانه 3938 سمنان مهندسی پژشکی گرایش بیومتریال كاهش ظرفیت از 2 به 1 نفر
2365 مهندسی هسته‌ای (1) روزانه 4168 پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای ـ سازمان انرژی اتمی مهندسی هسته‌ای گرایش كاربرد پرتوها افزایش ظرفیت به 5نفر


موارد حذفی در اطلاعیه اعلام نتایج چند برابر برای مصاحبهكدرشته امتحانی عنوان مجموعه امتحانی دوره كد رشته محل نام دانشگاه گرایش شرح
2121 مجموعه فلسفه  روزانه 5356 شهید بهشتی فلسفه 
2152 مجموعه تربیت بدنی (1) روزانه 5369 شاهرود تربیت بدنی و علوم ورزشی گرایش مدیریت ورزشی 
2301 مجموعه مهندسی برق (1) روزانه 3199 تبریز مهندسی برق گرایش الکترونیک با زمینه مگاترونیک 
2301 مجموعه مهندسی برق (1) نوبت دوم 3234 تبریز مهندسی برق گرایش الکترونیک با زمینه مگاترونیک 
2305 مجموعه مهندسی برق (5) روزانه 3384 تبریز مهندسی برق گرایش کنترل با زمینه مگاترونیک 
2305 مجموعه مهندسی برق (5) نوبت دوم 3409 تبریز مهندسی برق گرایش کنترل با زمینه مگاترونیک 
2355 مهندسی کامپیوتر (2) نوبت دوم 4012 صنعتی امیرکبیر مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم‌های‌کامپیوتری  دانشکده مهندسی کامپیوتر
5- با توجه اعلام دفتر گسترش آموزش عالی عنوان «مجتمع آموزش عالی قم دانشگاه تهران» به «پردیس فارابی دانشگاه تهران - قم» تغییر می‌یابد.
6- به اطلاع داوطلبان شركت كننده در مجموعه مدرسی معارف اسلامی (كدرشته 2151) كه با توجه به كارنامه نتیجه انتخاب رشته برای شركت در مرحله مصاحبه به یك یا چند كدرشته محل مربوط به گرایش مدرسی معارف اسلامی معرفی‌ گردیده‌اند می‌رساند؛ از آنجائیكه شرط ورود داوطلبان متقاضی در كدرشته‌محل‌های مذكور به دانشگاه علاوه بر كسب نمره علمی لازم، احراز شرایط عمومی رشته مدرسی معارف اسلامی و نتیجه مصاحبه‌ای كه توسط معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها انجام خواهد شد، می‌باشد، لذا این دسته از داوطلبان لازم است علاوه بر دارا بودن شرایط فوق و همچنین شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شركت در آزمون مذکور (دفترچه شماره 1)، حداكثر تا 7 روز پس از اعلام نتایج (حداكثر تا تاریخ 22/2/93)، برای طی مراحل پذیرش به سایت معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان (به نشانی www.asatid.org) مراجعه و ضمن ثبت‌نام در این سامانه، منتظر اعلام زمان مصاحبه از سوی معاونت مذكور باشند. بدیهی است عدم ثبت نام در این سامانه به منزله انصراف از تحصیل در این رشته تلقی می‌گردد.
7- در خصوص داوطلبانیکه به رشته بورسیه دستگاهها و سازمانهای مختلف معرفی شده اند ، لازم است تاکید گردد که علاوه بر شرکت در مرحله بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) که توسط دانشگاه پذیرنده صورت می گیرد می بایست شرایط و ضوابط مربوط به ارگان بورس دهنده را نیز دارا بوده و از طریق ارگان بورس دهنده مراتب تایید به سازمان اعلام شود.


                                                                                                                        
برنامه زمانی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی برای مصاحبه از معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته محلهای آزمون دكتری سال 1393 فرمت PDF
چهارشنبه 4 تیر 1393
نظرات()